פנסיון ביתי במרכז | Dog School - מלון בוטיק לכלבים

פנסיון ביתי במרכז

// פינת המאמרים //

אם יש לכם כלב, אתם צריכים שתהיה לכם גם כתובת של פנסיון ביתי במרכז או באזור המגורים שלכם. חשוב שתקפידו לבחור בתבונה את אותו הפנסיון, תוך דגש על: תנאי האירוח, על היחס והשירות, על האטרקציות, הארוחות והפינוקים. ברגע שתהיה ברשותכם כתובת שכזאת, תוכלו להיות רגועים שלא משנה לאן אתם נוסעים ולכמה זמן, הכלב שלכם נמצא בידיים טובות ולמעשה, גם הוא הולך ליהנות. 

Dog School הוא הרבה יותר מרק פנסיון ביתי במרכז, מדובר בבית מלון מפנק לכלבים מכל הגזעים. המלון מספק שירותי הסעות מערים שונות כך שגם אם אתם מחפשים פנסיון ביתי בנתניה או פנסיון ביתי במודיעין, הוא יכול להוות עבורכם ככתובת הנכונה. 

פנסיון ביתי במודיעין

כשאתם נוסעים ונאלצים להשאיר את הכלבים, אתם ודאי תשמחו לדעת שהם מתארחים בחדרים מרווחים עם מיזוג אוויר, מיטות נוחות, שטיח ואפילו טלוויזיה..
לכן, אם אתם מחפשים פנסיון ביתי במודיעין, פנסיון ביתי בנתניה או פנסיון ביתי בערים אחרות דעו שמה שחשוב באמת זאת האיכות ופחות המיקום – בעיקר אם מספקים לכם שירותי הסעות.
כך ש- Dog School – מלון בוטיק לכלבים, יהווה עבורכם כבחירה הנכונה. 
 

פנסיון ביתי בנתניה

מעבר לחדרים מרווחים ומאובזרים, כשאתם חושבים על פנסיון ביתי במרכז שיהיה מושלם עבור הכלב שלכם, אתם ודאי מדמיינים מרחבים פתוחים, מגרשים למשחקים, ארוחות טובות ושפע של פינוקים. אז תשמחו לגלות כי Dog School – מלון בוטיק לכלבים יספק מענה על כל מה שאתם מדמיינים – אז אם אתם מחפשים פנסיון ביתי בנתניה אשר עומד בסטנדרטים הגבוהים האפשריים, דעו כי Dog School מספק שירותי הסעות גם מנתניה. 
 

פנסיון ביתי בצפון

אז חדרים מרווחים אמרנו, פינוקים אמרנו, ארוחות גורמה אמרנו ומה לגבי הבריכה והאפשרות ליהנות משירותי אילוף בתנאי פנימייה? כן, Dog School – מלון בוטיק לכלבים מספק עבורכם את כל הטוב הזה וכאמור, גם שירותי הסעות מערים שונות, כך שגם אם אתם תרים אחר פנסיון ביתי בצפון, שווה לכם לנסוע קצת בידיה שבחרתם את המקום הנכון. 
 

מאמרים נוספים:

072-257-50-10

 

כתבו לנו


 

בקרו אותנו

מושב פתחיה
רשמו בווייז "דוגסקול"

שעות קבלת קהל:
ימים א'-ה' 8:00-19:00
ימי ו' וערבי חג 8:00-15:00
שבתות וחגים 8:00-17:00

מוזמנים להגיע להתרשם!
יש לתאם ביקור בטל'
1-800-101-292

 

 

אז למה פנסיון כשאפשר בית מלון?
צרו איתנו קשר עוד היום!