פנסיון ביתי במרכז | Dog School - מלון בוטיק לכלבים

פנסיון ביתי במרכז

// פינת המאמרים //

אם אתם שואלים את עצמכם מי ידאג לכלב כאשר אתם לא נמצאים, ישנו פתרון. לתושבי המרכז, כדאי להכיר פנסיון ביתי במרכז, לאירוח כשאתם נוסעים. פנסיון ברמה של בית מלון, ממש כך. Dog School - מלון בוטיק לכלבים, מתאים בתור פנסיון ביתי במודיעין, בתור פנסיון ביתי בנתניה ובכלל, פנסיון ביתי בצפון.

זה לא רק פנסיון ביתי במרכז כי אפשר להזמין הסעות ממש עד שם. היחס האישי, הסביבה הירוקה, המטפלים המיומנים, הכל בנוי כך שהכלב יהיה מרוצה ואתם תוכלו להיות רגועים.

פנסיון ביתי במודיעין

על מנת ליצור את האווירה הרצויה, ממש של פנסיון ביתי במרכז, הותקנו חדרים באווירה ביתית. זהו פנסיון ביתי במודיעין שבו בכל חדר יש מערכת מיזוג אוויר, מיטות, שטיח. זהו פנסיון ביתי במרכז שיש בו אפילו טלוויזיה בכל חדר. המקום משמש גם בתור פנסיון ביתי בנתניה או פנסיון ביתי בצפון. מפני שלא משנה היכן אתם גרים ומהיכן הכלב מגיע, האווירה הביתית והנעימה מובטחת תמיד.
 

פנסיון ביתי בנתניה

אין ספק כי פנסיון ביתי במרכז צריך להציע יותר מאשר חדרים נעימים, מרווחים ככל אשר יהיו. ואכן, Dog School - מלון בוטיק לכלבים שמציע שירותי פנסיון ביתי במודיעין וכן פנסיון ביתי בנתניה למעשה מציע גם הרבה יותר. הרבה שטח פתוח עם מתקני משחק לכלבים וכן צעצועים לכלבים. והכל בהשגחה של מאלפי כלבים שנמצאים תמיד במקום. הצוות של פנסיון ביתי בצפון אוהב בעלי חיים ומכיר כל מה שצריך אודות טיפול והשגחה על כלבים. לא צריך לחפש שמרטף מזדמן לכלב, כאשר ישנו פנסיון ביתי במרכז שפשוט, נותן כל כך הרבה.
 

פנסיון ביתי בצפון

אפשר לבקר ולהתרשם מכל מה שמציע פנסיון ביתי במרכז. אפשר לראות באמת עד כמה שהחדרים ביתים ומרווחים ושיש אפילו בריכה של ממש, לכלבים שמאוד אוהבים מים. אפשר לראות כי פנסיון ביתי במודיעין מספק לכל כלב מזון כיד המלך, ויש אפשרות לקבל גם פינוקים, כגון חטיפי כלבים או נקניקיות קפואות, ארטיקים מושלמים לכלבים. Dog School - מלון בוטיק לכלבים הינו למעשה יותר מאשר פנסיון ביתי בנתניה, לצד היותו פנסיון ביתי בצפון ניתן לקבל במקום שירותי חינוך ואילוף בתנאי פנימייה. אז לא משנה איך נקרא למקום, פנסיון ביתי במרכז או אולי מלון ברמת בוטיק, העיקר שהכלב שלכם יהיה תמיד בהשגחה. הוא יהיה בחברה טובה, מקבל תזונה טובה, חיבוק, ליטוף, ותשומת לב.
 

מאמרים נוספים:

072-257-50-10

 

כתבו לנו


 

בקרו אותנו

מושב פתחיה
רשמו בווייז "דוגסקול"

שעות קבלת קהל:
ימים א'-ה' 8:00-19:00
ימי ו' וערבי חג 8:00-15:00
שבתות וחגים 8:00-17:00

מוזמנים להגיע להתרשם!
יש לתאם ביקור בטל'
1-800-101-292

 

 

אז למה פנסיון כשאפשר בית מלון?
צרו איתנו קשר עוד היום!