פנסיון ביתי באשדוד | Dog School - מלון בוטיק לכלבים

 פנסיון ביתי באשדוד

// פינת המאמרים //

לפני יוצאים לטיול, לחופשה, למלון או לצימר, עולה השאלה מה עושים עם הכלב. היכן ניתן ל השאיר אותו, בהשגחה מסורה. לא תמיד הכלב האהוב יכול להצטרף. הפתרון המתבקש הינו פנסיון. ניתן למצוא פנסיון ביתי באשדוד ויש גם פנסיון ביתי באשקלון. מלבד פנסיון ביתי באשדוד אפשר להזמין גם מקום לכלב אצל פנסיון ביתי בהוד השרון או פנסיון בייתי בירושלים.

אם אתם צריכים פנסיון ברמה מאוד גבוהה, ביתי ואיכותי, Dog School - מלון בוטיק לכלבים. מקום טוב לכלב, אווירה נעימה, השגחה וטיפול מסורים.

פנסיון ביתי באשקלון

מדוע בעצם נחוץ דווקא פנסיון ביתי באשדוד? הדגש הוא על ביתי, מקום שבו מעניקים לכלב דאגה והשגחה ממש כמו בבית. פנסיון ביתי באשקלון או פנסיון ביתי בהוד השרון העיקר זה הגורם האנושי. שיהיו מטפלים שמבינים בכלבים ואשר יודעים לדאוג לכל צרכיהם. טיפול וגם חיבה, השגחה וגם משחק. את כל זה ניתן למצוא במסגרת פנסיון ביתי בירושלים או לחילופין, פנסיון ביתי באשדוד. את כל זה ועוד הרבה יותר נותנים ב- Dog School - מלון בוטיק לכלבים.
 

פנסיון ביתי בהוד השרון

כאשר מחפשים פנסיון ביתי באשדוד מומלץ לבדוק מהם התנאים שמספקים במקום עבור הכלב. אם פנסיון ביתי באשקלון מציע חדרים מרווחים, זהו צעד בכיוון הנכון. אם פנסיון ביתי בהוד השרון מציע בכל חדר מיטות רכות ושטחים, זה כבר נשמע מצוין. אם פנסיון ביתי בירושלים או פנסיון ביתי באשדוד מציעים מקום בטבע, סמוך למושב ועם גדר מסביב וחצר מאוד מרווחת, זה כבר נשמע מושלם. את כל זאת ועוד ניתן למצוא אצל Dog School - מלון בוטיק לכלבים.
 

פנסיון ביתי בירושלים

אם אתם רוצים להיות רגועים כאשר הכלב נמצא בפנסיון, Dog School הוא המקום הנכון. זהו לא רק פנסיון ביתי באשדוד אלא גם מתחם שבו ניתן להזמין אילוף בתנאי פנימייה. העובדים במקום הינם מטפלים מנוסים וגם מאלפים. ומדוע לא כל כך משנה אם אתם מחפשים פנסיון ביתי באשקלון או אולי פנסיון ביתי בהוד השרון? מכיוון שאפשר להזמין גם שירות של הסעות, לשם ו/או בחזרה. אגב, Dog School הינו למעשה מלון בוטיק לכלבים מבחינת הגישה. אפשר להזמין לכלבים מזון גורמה וטיפולי טיפוח. אפשר להתייחס למקום גם בתור פנסיון ביתי בירושלים, עם דגש על טיפול בכל מה שהכלב זקוק לו. פנסיון ביתי באשדוד שיש בו גם בריכה, אם הכלב שלכם אוהב לשכשך ולשחות במים.
 

מאמרים נוספים:

072-257-50-10

 

כתבו לנו


 

בקרו אותנו

מושב פתחיה
רשמו בווייז "דוגסקול"

שעות קבלת קהל:
ימים א'-ה' 8:00-19:00
ימי ו' וערבי חג 8:00-15:00
שבתות וחגים 8:00-17:00

מוזמנים להגיע להתרשם!
יש לתאם ביקור בטל'
1-800-101-292

 

 

אז למה פנסיון כשאפשר בית מלון?
צרו איתנו קשר עוד היום!