מלון לכלב בירושלים | Dog School - מלון בוטיק לכלבים

מלון לכלב בירושלים

// פינת המאמרים //

כולם יודעים כי בירושלים יש בתי פאר ודירות של פעם לצד חומה עתיקה ומבנים מקודשים ושווקים וכיכרות וכמובן גם הכותל המערבי. אבל יש גם דברים רבים אחרים בעיר, שיכולים להפתיע אפילו את הוותיקים. למשל, מלון לכלב בירושלים. ואם במקרה שמעתם על מלון לכלב בירושלים, כדאי לדעת שיש גם מלון לכלב באשדוד, יש מלון לכלב בהוד השרון ואפילו  מלון לכלב באשקלון.

צריכים פתרון לכלב שכאתם נעדרים למספר ימים או אפילו לתקופה יותר ממושכת? אתם חייבים להכיר Dog School. Dog School - מלון בוטיק לכלבים.

מלון לכלב באשדוד

למי מתאים מלון לכלב בירושלים ומי צריך מלון לכלב באשדוד: בין היתר, זהו פתרון עבור יחידים או משפחות שנוסעים לחופשה למלון בארץ שלא מאפשר הכנסת כלבים. זהו כמובן פתרון עבור אנשים שיוצאים לחופשה בחו"ל. יש אנשים אשר מחפשים מלון לכלב בהוד השרון לפני יציאה לשירות מילואים או כאשר הם צריכים להימצא בדרכים, לנסיעה של עסקים. מכל סיבה באשר היא, אם אתם רוצים מקום נהדר לכלב שלכם, כאשר אתם יוצאים מהבית לזמן מה, מלון לכלב באשקלון או מלון לכלב בירושלים יהווה פתרון יוצא מן הכלל.
 

מלון לכלב בהוד השרון

מה שמיוחד באותו מלון לכלב בירושלים הינו בראש ובראשונה היחס. האנשים אשר עובדים בבית מלון לכלב באשדוד או בבית מלון לכלב בהוד השרון הינם חובבי כלבים אך גם אנשי מקצוע. אלה הם מאלפים מקצועיים אשר יודעים "לקרוא" כל כלב ויודעים את הגישה הנכונה לטפל ולהשגיח. כמובן, מלון לכלב באשקלון או מלון לכלב בירושלים מציע גם חדרים מרשימים, שיוצרים אווירה ביתית ומזמינה. יש חדרים ליחיד או לקבוצה (לכלבים חברותיים). בחדרים יש מזגנים, מזרנים, שטחים, אפילו טלוויזיות. לא בשביל לצפות בחדשות אלא כדי שהכלבים ירגישו באווירה הביתית.

 
 

מלון לכלב באשקלון

מה עוד מציעים לכם (ובעצם, לכלבים שלכם) ב- Dog School - מלון בוטיק לכלבים: למשל, חצרות מטופחות למשחק והשתובבות. כי מלון לכלב בירושלים או כל בית מלון לכלב באשדוד צריך לדאוג לרווחה של הכלבים גם בלינה, גם בתזונה וגם במשחק. מלון לכלב בהוד השרון מספק תפריט מעולה לכלבים, עם אוכל גורמה ואפשרות לחטיפים ותוספות, לפי בחירת הלקוח. וכדי להדגיש שזה באמת מלון לכלב באשקלון, מהשורה הראשונה, יש גם בריכה אמיתית. מלון לכלב בירושלים והסביבה, נגיש תמיד עבורכם בזכות אפשרות לשירות הסעות כרצונכם. הכלבים יחכו לכם בשובכם, שמחים, מאושרים וכמובן מטופחים.

 

מאמרים נוספים:

072-257-50-10

 

כתבו לנו


 

בקרו אותנו

מושב פתחיה
רשמו בווייז "דוגסקול"

שעות קבלת קהל:
ימים א'-ה' 8:00-19:00
ימי ו' וערבי חג 8:00-15:00
שבתות וחגים 8:00-17:00

מוזמנים להגיע להתרשם!
יש לתאם ביקור בטל'
1-800-101-292

 

 

אז למה פנסיון כשאפשר בית מלון?
צרו איתנו קשר עוד היום!