מלון לכלבים במודיעין | Dog School - מלון בוטיק לכלבים

מלון לכלבים במודיעין

// פינת המאמרים //

כאשר אורזים לקראת נסיעה, לא תמיד אפשר לקחת גם את הכלב האהוב והיקר. לפעמים צריך למצוא עבורו סידור מתאים, לפרק זמן רצוי. כשאתם עומדים לנסוע, כדאי שתדעו שיש פנסיון לכלבים אבל יש גם מלון לכלבים במודיעין.

יש מלון לכלבים בנתניה שהוא מבוסס לכאורה על פנסיון אבל הרבה יותר משודרג. וכשאנו אומרים שזהו באמת מלון לכלבים בת"א או מלון לכלבים במודיעין (כי יש שירות הסעות) אנו גם מוכנים להסביר את העיקר והחשוב. מיד תבינו כל מה שחשוב אודות מלונות לכלבים באשדוד ואודות Dog School - מלון בוטיק לכלבים. הכי טוב לכלב, ושקט נפשי בשבילכם.

מלון לכלבים בנתניה

בית מלון צריך להעניק הרבה דברים טובים, מיוחדים, נעימים ומפנקים. כאשר אתם הולכים למלון, אתם אוהבים ליהנות עם אוכל טוב ושתיה? מלון לכלבים במודיעין מציע לכלבים גם את זה. מלון לכלבים במודיעין מציע גם ארוחות גורמה וגם ארטיקים לכלבים מנקניקיות קפואות. בבית מלון אתם לפעמים נהנים מספא? מלון לכלבים בנתניה מציע גם שירות טיפוח שהוא בעצם מעין ספא לכלבים. ואם רצוי מלון לכלבים בת"א עם צוות עובדים נבחר ואם אתם מחפשים מלונות לכלבים באשדוד שנותנים גם יותר מכך, שימו לב למה שעוד יש לנו לומר.
 

מלון לכלבים בת"א

מלון לכלבים במודיעין או מלון לכלבים בנתניה כולל בתוכו חצרות ענקיים למשחקים. הצוות שנמצא שם, מלון לכלבים בת"א או מלונות לכלבים באשדוד, מורכב מחבר'ה (גברים ונשים) דינאמיים, אוהבי כלבים, מאלפים ומטפלים מנוסים. מלון לכלבים במודיעין כולל אפילו בריכה (!) עם השגחה צמודה ועוד הרבה מאוד דברים טובים.
 
 

מלונות לכלבים באשדוד

Dog School - מלון בוטיק לכלבים מצוי בסביבה טבעית ומטופחת, ליד מושב. מלון לכלבים במודיעין או מלון לכלבים בנתניה מוגן ומאובטח, עם גדר מסביב וגם טלוויזיה במעגל סגור. הצוות תמיד יודע איפה נמצא כל כלב  ותמיד יש השגחה ודאגה, חיבה וטיפול. אפשר להזמין שירותים כדוגמת משחק עם צעצועי קונג ואוכל מיוחד, יוקרתי במיוחד. ניתן למצוא מלון לכלבים בת"א בדיוק כלבבכם ולמען הכלב שלכם. מלונות לכלבים באשדוד עם חדרים ליחיד או חדרים לקבוצה (מספר כלבים בכל חדר מרווח). החדרים הינם מאובזרים ומפוארים. יש מיטה ושטיחים ומיזוג. כך הכלבים מרגישים שהם ממש בבית. הם נהנים מפעילות, הם נהנים מאוכל טוב, מבילויים ובקיצור, מחברה טובה. חיפשתם מלון לכלבים במודיעין או בכל מקום אחר? Dog School - מלון בוטיק לכלבים, יופי של דבר!
 

מאמרים נוספים:

072-257-50-10

 

כתבו לנו


 

בקרו אותנו

מושב פתחיה
רשמו בווייז "דוגסקול"

שעות קבלת קהל:
ימים א'-ה' 8:00-19:00
ימי ו' וערבי חג 8:00-15:00
שבתות וחגים 8:00-17:00

מוזמנים להגיע להתרשם!
יש לתאם ביקור בטל'
1-800-101-292

 

 

אז למה פנסיון כשאפשר בית מלון?
צרו איתנו קשר עוד היום!