מלון כלבים בנתניה | Dog School - מלון בוטיק לכלבים


בית מלון לכלב

חברינו ההולכים על ארבע הם כבר מזמן חלק בלתי נפרד מחיינו ומהמשפחה - ואנו רוצים רק את הטוב ביותר עבורם. כאשר אנו נאלצים לעזוב אותם למשך זמן מה, בין אם מדובר בתקופה קצרה ובין אם בממושכת, קשה לנו שלא לחוש צביטה בלב.
 
 

מלון כלבים בנתניה

// פינת המאמרים //

כל אחד, כמעט, מאוד נהנה מבילוי במלון. בארץ או בחו"ל, מלון מיוחד משאיר רושם עז והרבה זיכרונות טובים. כאשר אתם יוצאים חופשה, למילואים או לנסיעת עסקים, עומד לרשותכם מלון מאוד מיוחד. למעשה, הוא נועד לכלב שלכם.

ישנו מלון כלבים בנתניה וישנו מלון כלבים בת"א. אם אתם צריכים מלון כלבים בצפון או מלון כלבים בתל אביב ואולי מלון כלבים בנתניה יש מקום שתמיד יתאים. Dog School - מלון בוטיק לכלבים. זה לא פנסיון רגיל. זהו ממש מלון - מלון.

מלון כלבים בצפון

יש הרבה דברים שהופכים אותו למה שהוא, לא פנסיון רגיל אלא מלון כלבים בנתניה. בתור מלון כלבים בצפון, יש חדרים מסוגים שונים (ליחיד או משותפים לכמה כלבים). מלון כלבים בת"א או מלון כלבים בנתניה מציע חצרות למשחק, אוכל טוב ומספק ממיטב המותגים. מגוון רחב של פינוקים. מלון כלבים בתל אביב מאפשר ליהנות מאווירה ביתית, כאשר בחדרים יש מיטות, שטיחים, מיזוג ועוד. הרבה יותר מפנסיון, Dog School - מלון בוטיק לכלבים ויש אפילו בריכה לכלבים שאוהבים מים.

 

מלון כלבים בת"א

חשוב להסביר מעט מדוע אנו מדברים על מלון כלבים בנתניה אך שבים ומזכירים גם מלון כלבים בת"א. הסיבה היא מאוד פשוטה. לאו דווקא עניין של סניפים אלא עניין של שירות. מלון כלבים בתל אביב שהוא גם מלון כלבים בנתניה מתאים לכולם בזכות שירות ההסעות. אתם לא חייבים להביא או להחזיר את הכלב הביתה, אם אתם למשל ממהרים לנתב"ג או שבים בטיסת לילה מאוחרת. מקרוב או מרחוב, אפשר להגיע אל מלון כלבים בצפון בזכות שירות ההסעות הייעודי שמציע Dog School מלון הבוטיק לכלבים.

 
 

מלון כלבים בתל אביב

אם תגיעו לבקר בעצמכם, תשמחו להכיר גם את הצוות הנבחר. מלון כלבים בנתניה שנועד לכלבים, מעסיק צוות עובדים מיומן. מלון כלבים בצפון מספק לכלבים תעסוקה מגוונת, בזכות המתקנים המעולים וגם בזכות הצוות, של מטפלים ומאלפים בעלי הרבה ניסיון (והמון אהבה לכל כלב וכלב). אתם יכולים לקרוא ל- Dog School - מלון בוטיק לכלבים, אתם יכולים לקרוא לו מלון כלבים בת"א או מלון כלבים בנתניה. מה שבטוח, כמו בכל מלון, יש גם אפשרות לאקסטרות כיד המלך. טיפולי ספא (סירוק, הברשה ורחצה), ארטיקים (מנקניקיות), פעילויות פנאי (המון משחקים בחצרות). רוצים לדעות יותר על מלון כלבים בתל אביב או בנתניה? פנו אל Dog School - מלון בוטיק לכלבים, תמיד לשירותם.

 

 

מאמרים נוספים:

072-257-50-10

 

כתבו לנו


 

בקרו אותנו

מושב פתחיה
רשמו בווייז "דוגסקול"

שעות קבלת קהל:
ימים א'-ה' 8:00-19:00
ימי ו' וערבי חג 8:00-15:00
שבתות וחגים 8:00-17:00

מוזמנים להגיע להתרשם!
יש לתאם ביקור בטל'
1-800-101-292

 

 

אז למה פנסיון כשאפשר בית מלון?
צרו איתנו קשר עוד היום!