מלון בוטיק לכלב במודיעין | Dog School - מלון בוטיק לכלבים


בית מלון לכלב

חברינו ההולכים על ארבע הם כבר מזמן חלק בלתי נפרד מחיינו ומהמשפחה - ואנו רוצים רק את הטוב ביותר עבורם. כאשר אנו נאלצים לעזוב אותם למשך זמן מה, בין אם מדובר בתקופה קצרה ובין אם בממושכת, קשה לנו שלא לחוש צביטה בלב.
 
 

מלון בוטיק לכלב במודיעין

// פינת המאמרים //

אם אתם מתגוררים במודיעין והסביבה ואם יש לכם כלב, אתם חייבים להכיר שירות ייחודי ושמו מלון בוטיק לכלב במודיעין.

הרעיון באותו מלון בוטיק לכלב במודיעין הינו לספק לכלבים מקום אידיאלי כאשר המשפחה יוצאת לחופשה או צריכה סידור מכל סיבה אחרת. וזה לא סתם נקרא מלון. זה באמת מלון המותאם במיוחד לכלבים. הכירו את Dog School - מלון בוטיק לכלבים.

יש אפשרות להגיע אליכם ולאסוף את הכלב בהסעה אישית. לכן, אפשר בהחלט לומר כי זהו גם מלון בוטיק לכלב בת"א וגם מלון בוטיק לכלבים באשדוד. ובשלב זה, נסביר יותר על המהות של מלון בוטיק לכלב בתל אביב או במודיעין.

מלון בוטיק לכלב בת"א

לא משנה איך נקרא לו, מלון בוטיק לכלב במודיעין או מלון בוטיק לכלב בת"א, העיקר זה השירות, הסביבה והטיפוח. מלון בוטיק לכלב בתל אביב מציע חדרים מאובזרים, כמו שכלבים מכירים מהבית. יש מיזוג. יש מיטות. יש חיבה. יש מצלמות במעגל סגור. מלון בוטיק לכלבים באשדוד מציע ארוחות המורכבות ממזון מעולה לכלבים ואפשרות גם למגוון פינוקים.
 
לצד מלון בוטיק לכלב במודיעין יש חצר מרווחת למשחק ולהתרוצצות. אפשרות לפעילות משותפת ביחד עם כמה כלבים. Dog School - מלון בוטיק לכלבים, הדבר האמיתי, ויש גם בריכה מיוחדת (עם השגחה צמודה).

מלון בוטיק לכלב בתל אביב

מלון בוטיק לכלב במודיעין מתאים לכל מי שרוצה עבור הכלב את הטוב ביותר. כאשר הכלב עוזב את הבית המוכר ואת האנשים שהוא כל כך אוהב, הוא חווה רגע לא קל. מלון בוטיק לכלב בת"א נועד להוות תחליף זמני אך מעולה לפרק זמן הרצוי.
 
מלון בוטיק לכלב בתל אביב שומר על סביבה שמחה ופעילה. מלון בוטיק לכלבים באשדוד יוצר סביבה מהנה ובריאה לכלב, ליד מושב, עם נוף משגע, וצוות מטפלים נבחר. מלון בוטיק לכלב במודיעין Dog School הנהדר.

מלון בוטיק לכלבים באשדוד

Dog School - מלון בוטיק לכלבים איננו מלון בוטיק לכלב במודיעין רק בגלל שיש בו בריכה. מלון בוטיק לכלב בת"א איננו מלון רק מפני שהוא כולל חדרים מאובזרים וממוזגים, אוכל איכותי ואזור משחקים. זהו מלון בוטיק לכלב בתל אביב וגם מלון בוטיק לכלבים באשדוד בזכות הצוות הלבבי והאיכותי. צוות מטפלים שהם גם מאלפים. כן, Dog School - מלון בוטיק לכלבים הוא לא רק מלון בוטיק לכלב במודיעין. אפשר לקבל גם שירות אילוף וחינוך לכל סוגי הכלבים (לא משנה הגיל או המזג).
 

 

מאמרים נוספים:

072-257-50-10

 

כתבו לנו


 

בקרו אותנו

מושב פתחיה
רשמו בווייז "דוגסקול"

שעות קבלת קהל:
ימים א'-ה' 8:00-19:00
ימי ו' וערבי חג 8:00-15:00
שבתות וחגים 8:00-17:00

מוזמנים להגיע להתרשם!
יש לתאם ביקור בטל'
1-800-101-292

 

 

אז למה פנסיון כשאפשר בית מלון?
צרו איתנו קשר עוד היום!