מלון בוטיק לכלב במודיעין | Dog School - מלון בוטיק לכלבים


בית מלון לכלב

חברינו ההולכים על ארבע הם כבר מזמן חלק בלתי נפרד מחיינו ומהמשפחה - ואנו רוצים רק את הטוב ביותר עבורם. כאשר אנו נאלצים לעזוב אותם למשך זמן מה, בין אם מדובר בתקופה קצרה ובין אם בממושכת, קשה לנו שלא לחוש צביטה בלב.
 
 

מלון בוטיק לכלב במודיעין

// פינת המאמרים //

אם אתם מתגוררים במודיעין והסביבה ומחפשים סידור איכותי לכלב לרגל נסיעה, תשמחו לגלות שיש בית מלון בוטיק קסום לכלבים, לא רחוק ממכם והוא מספק שירותי הסעה אישיים גם ממודיעין והסביבה. 

הכוונה היא ל Dog School - - מלון בוטיק לכלבים הממוקם במושב פתחיה הפסטורלי. המלון מציע חדרים מאובזרים, מגרשי משחק, בריכה, ארוחות עשירות ועוד מגוון רחב של פינוקים. 

מלון בוטיק לכלב בת"א

בשנים האחרונות, אנחנו שומעים על עוד ועוד מלונות בוטיק חדשים בתל אביב, אבל, מסתבר שמלון בוטיק מהווה כטרנד חם לא רק עבור אנשים, אלא גם עבור כלבים.
כך יוצא, שכל מי שמבקש להבטיח לכלב שלו תנאי השגחה ואירוח ברמה גבוהה, ימקד את החיפוש שלו באותו מלון בוטיק לכלב בת"א.
כאמור, לא רחוק מתל אביב, במושב פתחיה (ליד שדה התעופה) נמצא מלון הבוטיק לכלבים Dog School אשר מציע חדרים מרווחים עם מיזוג אוויר, מיטות נוחות, שטיחים וטלוויזיה, שטחים פתוחים רחבי ידיים לטיולים ולמשחק, ארוחות עשירות, פעילויות וכאמור, גם שירותי הסעה מתל אביב ישירות למתחם.  
 

מלון בוטיק לכלבים באשדוד

אז מה בעצם הופך מלון בוטיק לכלבים באשדוד, מלון בוטיק לכלבים בתל אביב או בכל עיר אחרת לכזה? ובכן, בדרך כלל אלו יהיו פרמטרים כמו: דגש על הפרטים (וגם הקטנים ביותר), תנאי אירוח בסטנדרטים בלתי מתפשרים, שירות ויחס אישי, אוכל איכותי ופעילויות המותאמות לאורחים (ובמקרה זה לכלבים). לכן, אם אתם מחפשים מלון בוטיק לכלבים (מכל הסוגים), תשמחו לגלות שמלון Dog School יהווה ככתובת המושלמת למטרה – וכמובן, הוא גם יספק עבורכם שירותי הסעה מאותן ערים. 
 

מלון בוטיק לכלב בסטנדרטים הגבוהים ביותר

כאמור, כאשר זה נוגע לכלב שלנו, שהוא בן משפחה אהוב וחשוב, אי אפשר באמת להתפשר על פחות מהטוב ביותר. כך שכאשר אנחנו יוצאים לחופשה, לטיול או לכל מטרה אחרת ולא יכולים לקחת את כלבינו איתנו, חשוב שנדאג שהוא בידיים טובות ואוהבות ושהוא הולך ליהנות. כאמור, במקום הזה בדיוק נכנסם מלון בוטיק לכלבים - Dog School לתמונה ומציע תנאי אירוח ברמה הכי גבוהה..
 

מאמרים נוספים:

072-257-50-10

 

כתבו לנו


 

בקרו אותנו

מושב פתחיה
רשמו בווייז "דוגסקול"

שעות קבלת קהל:
ימים א'-ה' 8:00-19:00
ימי ו' וערבי חג 8:00-15:00
שבתות וחגים 8:00-17:00

מוזמנים להגיע להתרשם!
יש לתאם ביקור בטל'
1-800-101-292

 

 

אז למה פנסיון כשאפשר בית מלון?
צרו איתנו קשר עוד היום!