היכן לשים את הכלב | Dog School - מלון בוטיק לכלבים

היכן לשים את הכלב

// פינת המאמרים //

יש כלבים שמתגוררים בסביבה עירונית. אחרים מתגוררים בסביבה כפרית. במיוחד עבור כלב עירוני שרגיל לחיים הטובים (אבל בהחלט לא רק עבורו), כאשר הבעלים יוצאים לנסיעה, עולה השאלה היכן לשים את הכלב?

אי אפשר להשאיר אותו בלא השגחה. כלב צריך טיפול, אוכל, טיולים, הרבה חיבה ואהבה. בין האפשרויות ניתן לציין למשל פנסיון בייתי בכפר סבא או מלון לכלב בנתניה.

אם אתם רוצים תשובה מדויקת לשאלה היכן לשים את הכלב יש לנו בדיוק את המקום הנכון. אפילו יותר מאשר פנסיון מומלץ לכלבים באשדוד. ברוכים הבאים למקום ושמו Dog School - מלון בוטיק לכלבים. מקום מושלם, באווירה מושלמת, גם לכלב שלכם.

פנסיון בייתי בכפר סבא

מי ששואל ברצינות היכן לשים את הכלב ולא רוצה סתם פנסיון ביתי בכפר סבא ירצה בוודאי לדעת מה בדיוק הופך פנסיון מומלץ לכלבים באשדוד למה שהוא. מה בדיוק הופך מלון לכלב בנתניה לכזה שאליו מגיעים מכל הארץ. אז כאשר אתם רוצים לדעת היכן לשים את הכלב נספר לכם על Dog School - מלון בוטיק לכלבים. במקום, יש חדרים שמדמים סביבה ביתית מושלמת. מיזוג, שטיחים, רהיטים, טלוויזיה. אבל זה בהחלט לא הכל. רחוק מכך.

 

פנסיון מומלץ לכלבים באשדוד

יש עוד הרבה סיבות לכך שכאשר שואלים היכן לשים את הכלב מגיעים לבסוף אל Dog School - מלון בוטיק לכלבים. זהו יותר מאשר פנסיון ביתי בכפר סבא משום שהשירות כולל חוויה של מלון. במקום פנסיון מומלץ לכלבים באשדוד, יש כאן למעשה, ארוחות סופר בריאות, מגוון פינוקים נוספים ואפילו בריכה. אם לא שמעתם עד כה על מלון לכלב בנתניה ואם אתם רוצים להיות רגועים, זה המקום. עוד מעט תבינו יותר מדוע זו התשובה לשאלה היכן לשים את הכלב.
 

מלון לכלב בנתניה

עוד רגע נסיים לענות בהרחבה על השאלה היכן לשים את הכלב. יש עוד סיבות להעדיף את Dog School על פני פנסיון ביתי בכפר סבא מהסוג הרגיל. כמו פנסיון מומלץ לכלבים באשדוד, Dog School גאה בצוות העובדים. כולם חובבי כלבים בנשמה, אבל לא רק זה. זהו מן מלון לכלב בנתניה (כי אפשר להגיע גם מנתניה, בהסעה), שנמצא סמוך לנתב"ג, עם מטפלים שהם גם מאלפים. אז היכן לשים את הכלב? במקום שבו יצאו איתו לטיולים בחצר, ישחקו וישגיחו. מקום ליד מושב ירוק שמותאם לכלבים, גם אם הם מפונקים. גם אם הם רגילים לחיים הטובים.
 

מאמרים נוספים:

072-257-50-10

 

כתבו לנו


 

בקרו אותנו

מושב פתחיה
רשמו בווייז "דוגסקול"

שעות קבלת קהל:
ימים א'-ה' 8:00-19:00
ימי ו' וערבי חג 8:00-15:00
שבתות וחגים 8:00-17:00

מוזמנים להגיע להתרשם!
יש לתאם ביקור בטל'
1-800-101-292

 

 

אז למה פנסיון כשאפשר בית מלון?
צרו איתנו קשר עוד היום!