בית מלון לכלב בת"א | Dog School - מלון בוטיק לכלבים


בית מלון לכלב

חברינו ההולכים על ארבע הם כבר מזמן חלק בלתי נפרד מחיינו ומהמשפחה - ואנו רוצים רק את הטוב ביותר עבורם. כאשר אנו נאלצים לעזוב אותם למשך זמן מה, בין אם מדובר בתקופה קצרה ובין אם בממושכת, קשה לנו שלא לחוש צביטה בלב.
 
 

בית מלון לכלב בת"א

// פינת המאמרים //

בתל אביב יש בתי מלון נהדרים, בכל קנה מידה. ולא רק בתי מלון לאנשים יש בעיר או בסביבותיה. אם אתם מגדלים כלב אחד או כמה כלבים, תמיד טוב לדעת שיש גם בית מלון לכלב בת"א.

ואם אתם לא מתגוררים בתל אביב אלא בעיר אחרת, מסתבר שגם אז יש פתרון. אם צריך, יש בית מלון לכלב במודיעין. ומלבד בית מלון לכלב בתל אביב יש גם בית מלון לכלבים באשקלון.

לפני שנספר לכם מה ניתן למצוא באותו המלון נספר כי בית מלון לכלב בת"א הינו פתרון מושלם לכל מי שאוהב מכל לב את הכלב או הכלבה. Dog School - מלון בוטיק לכלבים: כאשר אתם צריכים מישהו שיטפל, כאשר אתם לא נמצאים. אווירה מיוחדת ופינוקים מיוחדים מובטחים.

בית מלון לכלב במודיעין

המתקנים של בית מלון לכלב בת"א או של בית מלון לכלב במודיעין הופכים אותו הרבה יותר מאשר פנסיון שגרתי. בית מלון לכלב בתל אביב בנוי במיוחד בכדי לספק סביבה בטוחה, מוגנת ומהנה עבור ידידנו ההולכים על ארבע. בית מלון לכלבים באשקלון לצד בית מלון לכלב בת"א, תמצאו שם חדרים מאובזרים, עם מיזוג, טלוויזיה, מיטות נוחות.
 
ויש גם פעילויות, כדי שכל האורחים ירגישו ממש כמו בבית. כדי שהבעלים יוכלו להיות רגועים ולדעת שהכלב נמצא נון סטופ בהשגחה. האזור מגודר, יש בו אזור נרחב לטיולים ולמשחקים ואפילו מצלמות במעגל סגור, לצורך השגחה צמודה. נשמע טוב? Dog School - מלון בוטיק לכלבים, נשמע מצוין!

בית מלון לכלב בתל אביב

לא רק חדרים יפים יש בו, בתוך בית מלון לכלב בת"א. אחרי הכל, בית מלון לכלב בתל אביב מבוסס על הצוות לא פחות מאשר על המתקנים השונים. אז כעת, נראה מי מפעיל את אותו השירות. בין אם מדובר במקום שהינו בית מלון לכלב במודיעין ובין אם מדובר על בית מלון לכלבים באשקלון.
 
המטפלים והצוות המיומן שהכלב יכיר בתוך בית מלון לכלב בת"א מורכב כולו מחובבי כלבים שהם גם מקצוענים. אלה לא סתם מטפלים אלא מאלפים מוסמכים.

בית מלון לכלבים באשקלון

רוצים מקום בטוח לכלב? בית מלון לכלב בת"א. רוצים מקום שבו מטפחים ואוהבים? בית מלון לכלב בתל אביב. צריכים מקום שאליו קל לכם להגיע? שימו לב כי בית מלון לכלב במודיעין או בית מלון לכלבים באשקלון יכול לכלול גם הסעות שמביאים ולוקחים את הכלבים. בית מלון לכלב בת"א רציתם? Dog School - מלון בוטיק לכלבים, הטוב ביותר גם לכלב שלכם.
 

מאמרים נוספים:

072-257-50-10

 

כתבו לנו


 

בקרו אותנו

מושב פתחיה
רשמו בווייז "דוגסקול"

שעות קבלת קהל:
ימים א'-ה' 8:00-19:00
ימי ו' וערבי חג 8:00-15:00
שבתות וחגים 8:00-17:00

מוזמנים להגיע להתרשם!
יש לתאם ביקור בטל'
1-800-101-292

 

 

אז למה פנסיון כשאפשר בית מלון?
צרו איתנו קשר עוד היום!