בית מלון לכלב בת"א | Dog School - מלון בוטיק לכלבים


בית מלון לכלב

חברינו ההולכים על ארבע הם כבר מזמן חלק בלתי נפרד מחיינו ומהמשפחה - ואנו רוצים רק את הטוב ביותר עבורם. כאשר אנו נאלצים לעזוב אותם למשך זמן מה, בין אם מדובר בתקופה קצרה ובין אם בממושכת, קשה לנו שלא לחוש צביטה בלב.
 
 

בית מלון לכלב בת"א

// פינת המאמרים //

אם אתם מגדלים כלב, סביר להניח שיש מקרים בהם אתם זקוקים לסידור עבורו ותשמחו לגלות שבית מלון לכלב, יכול לענות על מלוא הדרישות והצרכים שלכם. 

גם אם החיפוש שלכם מתמקד באותו בית מלון לכלב בת"א, תשמחו ודאי לגלות שהכתובת האופטימאלית למטרה, נמצאת לא רחוק משם.. מלון Dog School הממוקם במושב פתחיה, הוא מלון בוטיק לכלבים המציע תנאי אירוח ברמה גבוהה, אווירה נעימה ומגוון רחב של אטרקציות ופינוקים לכלבים. 

בית מלון לכלב במודיעין

מלון Dog School מציע שירותי הסעות ממגוון רחב של ערים, כך שגם מי שמחפש בית מלון לכלב בת"א, בית מלון לכלב במודיעין או בית מלון לכלב בערים אחרות, יוכל למצוא באותו מלון Dog School מענה על דרישותיו.

המלון מציע חדרים מאובזרים, פעילויות מגוונות, ארוחות בריאות ועשירות (הכוללות את כל המאכלים שהכלבים הכי אוהבים), יחס חם ואוהב ומגוון רחב של פינוקים ואטרקציות – כמו בריכת שחייה לדוגמא... 
 

בית מלון לכלב בתל אביב

בסופו של דבר, גם אם אתם מחפשים בית מלון לכלב בתל אביב וגם אם החיפושים שלכם מתמקדים באותו בית מלון לכלב במודיעין, המטרה שלכם תהיה לנסות ולא להתפשר על פחות מהטוב ביותר אותו ניתן לקבל – וזה נכון הן לגבי איכות המתחם והחדרים במלון והן לגבי הרמה המקצועית של הצוות ובמקום הזה בדיוק, מלון Dog School במושב פתחיה, נכנס לתמונה ומהווה את הכתובת הנכונה. 
 

בית מלון לכלבים באשקלון

אז כאמור, לא משנה אם אתם מחפשים בית מלון לכלבים באשקלון, בית מלון לכלב בת"א או בית מלון לכלבים בערים אחרות, במרכז, בשפלה או בשרון, זכרו שאת הבחירה שלכם אתם אמורים לבסס על היחס אותו הכלב שלכם יקבל, על תנאי האירוח בהם הוא ישהה ועל מקצועיות הצוות ופחות על המיקום הגיאוגרפי – בעיקר, אם מציעים לכם גם שירותי הסעות מהבית ובכך למעשה, פותרים לכם דילמות לגבי צורת ההגעה. מוזמנים ליצור קשר עם מלון Dog School וצוות המקום ישמח להעניק לכם את כל הפרטים על המקום ועל תנאי האירוח.. 
 

מאמרים נוספים:

072-257-50-10

 

כתבו לנו


 

בקרו אותנו

מושב פתחיה
רשמו בווייז "דוגסקול"

שעות קבלת קהל:
ימים א'-ה' 8:00-19:00
ימי ו' וערבי חג 8:00-15:00
שבתות וחגים 8:00-17:00

מוזמנים להגיע להתרשם!
יש לתאם ביקור בטל'
1-800-101-292

 

 

אז למה פנסיון כשאפשר בית מלון?
צרו איתנו קשר עוד היום!