בית מלון לכלב בכפר סבא | Dog School - מלון בוטיק לכלבים


בית מלון לכלב

חברינו ההולכים על ארבע הם כבר מזמן חלק בלתי נפרד מחיינו ומהמשפחה - ואנו רוצים רק את הטוב ביותר עבורם. כאשר אנו נאלצים לעזוב אותם למשך זמן מה, בין אם מדובר בתקופה קצרה ובין אם בממושכת, קשה לנו שלא לחוש צביטה בלב.
 
 

בית מלון לכלב בכפר סבא

// פינת המאמרים //

כאשר יוצאים לחופשה, לנופש אישי או משפחתי, יש מישהו מהמשפחה שלא תמיד יכול להצטרף. כאשר הכלב האהוב והיקר לא יכול להצטרף לטיסה או לחופשה צריך למצוא למענו סידור.

וכעת, אפשר לדאוג לסידור מושלם. אם אתם מתגוררים בכפר סבא, תוכלו להזמין בית מלון לכלב בכפר סבא. אם אתם מתגוררים באשקלון, לרשותכם בית מלון לכלב באשקלון. וכן, יש גם בית מלון לכלב בהוד השרון וגם בית מלון לכלב בירושלים.

חיפשתם בית מלון לכלב בכפר סבא באו  בכל מקום אחר? לרשותכם Dog School - מלון בוטיק לכלבים שאתם פשוט חייבים להכיר.

בית מלון לכלב באשקלון

אם אתם שואלים אותנו מדוע בית מלון לכלב בכפר סבא או בית מלון לכלב באשקלון זה רעיון מוצלח כל כך, יש הסבר. זה נכון גם לגבי בית מלון לכלב בהוד השרון או בית מלון לכלב בירושלים. זהו המקום שיודע להעניק לכלב את כל צרכיו, בשפע, באהבה ועם הרבה מאוד חיבה. בית מלון לכלב בכפר סבא Dog School זהו מלון בוטיק לכלבים יחיד ומיוחד שאפשר להגיע אליו מכל האזור, באמצעות הסעות ייעודיות.

 

בית מלון לכלב בהוד השרון

כאשר אתם מזמינים מקום לכלב שלכם, הוא מגיע אל בית מלון לכלב בכפר סבא שדואג לחדרים מושקעים. בית מלון לכלב באשקלון כולל חדרים אישיים או חדרים משותפים. אבל בית מלון לכלב בהוד השרון או בית מלון לכלב בירושלים מעניק הרבה יותר מאשר רק חדרים, מאובזרים ככל שיהיו. בית מלון לכלב בכפר סבא, עם חדרים ממוזגים, באווירה ביתית, כולל צוות מטפלים שהם גם מאלפים מנוסים. ללא ספק, זהו המקום שבו הכלב לא רק בידיים טובות. Dog School - מלון בוטיק לכלבים: הכלב בידיים הכי טובות שיש.
 

בית מלון לכלב בירושלים

כמו במלון רגיל, בית מלון לכלב בכפר סבא יכול להציע מגוון רחב של שירותים שונים. בית מלון לכלב באשקלון או בית מלון לכלב בהוד השרון מעניק טיפול, רחצה, ארוחות גורמה. בית מלון לכלב בירושלים מציע רחבת משחק שבה הכלבים יכולים להשתובב, לשחק, לחלץ עצמות ובקיצור, ליהנות. ומהו בית מלון אם אין גם בריכה צמודה? אז תאמינו או לא, זו פשוט עובדה. בית מלון לכלב בכפר סבא מציע גם את זה. Dog School - מלון בוטיק לכלבים: יש בריכה, חדרים מאובזרים, צוות עובדים מסור ומיומן. והאורחים? מכאן יוצאים כלבים מאושרים. ראש שקט בשבילכם, כאשר אתם צריכים סידור לכלב לשהות קצרצרה או למספר ימים.
 

מאמרים נוספים:

072-257-50-10

 

כתבו לנו


 

בקרו אותנו

מושב פתחיה
רשמו בווייז "דוגסקול"

שעות קבלת קהל:
ימים א'-ה' 8:00-19:00
ימי ו' וערבי חג 8:00-15:00
שבתות וחגים 8:00-17:00

מוזמנים להגיע להתרשם!
יש לתאם ביקור בטל'
1-800-101-292

 

 

אז למה פנסיון כשאפשר בית מלון?
צרו איתנו קשר עוד היום!