בית מלון לכלבים בת"א | Dog School - מלון בוטיק לכלבים

בית מלון לכלבים בת"א

// פינת המאמרים //

בתל אביב מגון נאה של בתי מלון. אבל בין כל אותם בתי מלון, המארחים אותנו, בני האדם, ישראלים ותיירים, בוגרים וילדים, יש גם מלון מסוג אחר. יש לכם כלב בבית? חשוב שתדעו כי ישנו בית מלון לכלבים בת"א. למעשה, בית מלון לכלבים בת"א שוכן לא רחוק מהעיר, במושב מוריק.

המקום מהווה אבן שואבת לכל מי שיוצא לטיול או לחופשה. Dog School - מלון בוטיק לכלבים מתאים גם בתור מלון בוטיק לכלב באשקלון והוא גם מהווה מלון כלבים במודיעין. כאשר אתם משאירים את הכלב בידיים טובות ונאמנות, אתם יכולים להיות רגועים. בית מלון לכלבים בתל אביב, טיפול, טיפוח, אוכל טוב והשגחה מתמדת.

מלון בוטיק לכלב באשקלון

יש הרבה דברים מיוחדים שניתן לומר על בית מלון לכלבים בת"א. למשל, אפשר לספר כי בית מלון לכלבים בת"א כולל חצרות ופינות משחק ושעשוע. לכלבים אין רגע משעמם והם יכולים לבלות בהנאה ובבטחה. בית מלון לכלבים בתל אביב דואג לכלבים לאוכל נהדר, איכותי ובריא. ויש גם פינוקים, כמו ארטיקים מנקניקיות או טיפול סירוק וממש ספא לידידים שעל ארבע. גם אם הכלבים יתגעגעו אליכם, אתם תדעו כי בבית מלון בוטיק לכלב באשקלון או בין כתליו של מלון כלבים במודיעין תמיד יש מי שמלטפף, דואג ומשחק עם הכלב. כולם נהנים שם מאווירה ביתית חמה, מזמינה וכלבית במיוחד.
 

מלון כלבים במודיעין

Dog School - מלון בוטיק לכלבים מציע שני סוגים חדרים. בתור בית מלון לכלבים בת"א ראוי לשמו, אפשר לבחור בין חדר ליחיד ובין חדר לקבוצה (אין חדרים לזוג, לפחות בינתיים). כל החדרים מרווחים, מלאי אור ואוויר. יש מיזוג אוויר. יש מיטות לכלבים, שטיחים ואפילו טלוויזיות. מלון בוטיק לכלב באשקלון או מלון כלבים במודיעין מאפשר הרגשה ביתית, ממש כמו בבית. שווה להגיע ולהתרשם. בית מלון לכלבים בתל אביב כמו שאין בשום מקום אחר! בית מלון לכלבים בת"א שמארגן, למי שצריך, גם הסעות לכלבים ויש גם סדנאות אילוף בתנאי פנימייה למעוניינים.
 

בית מלון לכלבים בתל אביב

בית מלון לכלבים בת"א עם אופי, וצוות נהדר. וגם כאשר אתם מזמינים חדר בבית מלון כלבים במודיעין או מקום בבית מלון בוטיק לכלב באשקלון, אתם דואגים לכלב לסידור נהדר. הזמן יעבור עבורו בכיף, בבטחה ובהנאה. בית מלון לכלבים בת"א אולי איננו תחליף לבית שלכם, אבל זהו המקום להעביר בו חופשה. בית מלון לכלבים בתל אביב שחייבים לראות בעיניים כדי להאמין. Dog School - מלון בוטיק לכלבים!
 

מאמרים נוספים:

072-257-50-10

 

כתבו לנו


 

בקרו אותנו

מושב פתחיה
רשמו בווייז "דוגסקול"

שעות קבלת קהל:
ימים א'-ה' 8:00-19:00
ימי ו' וערבי חג 8:00-15:00
שבתות וחגים 8:00-17:00

מוזמנים להגיע להתרשם!
יש לתאם ביקור בטל'
1-800-101-292

 

 

אז למה פנסיון כשאפשר בית מלון?
צרו איתנו קשר עוד היום!